Monday, March 20, 2017

Joie Transcend turvatool

Pildiotsingu joie transcend tulemus
Joie Transcend
Olen vaikselt hakanud uurima 15-36 kg turvatoole, sest kunagi kauges tulevikus läheb seda vaja, aga kuna minul igav, siis rüüstan beebipoode ja vaatan mida müüakse. Täna käisin järjekordsel uudisretkel Beebicentris ja avastasin sealt Joie firma turvatoolid (olen selle firma toodetega kursis ja tegelikkuses fännan kõige rohkem Joie Every Stage mudelit). Igatahes uurisin siis neil müüdavaid Joie Transcendi, mis on 9-36 kg lapsele ja kasutatav löökpadjaga. Muidu olen seda ainult pildil näinud, aga nüüd sain oma sõrmega ära katsuda. Tegemist on väga laheda ja korraliku turvatooliga. See kasvab koos lapsega pikkusesse ja laiusesse, löökpadjal on eraldi sügavuse reguleerimise võimalus ja tooli isteosa saab pikendada, et lapsel oleks kasvades mugavam. Turvatooli saab autosse kinnitada isofixiga ja sellel on veel lisa külgkaitse, mis pakub ekstra kaitset külgkokkupõrke korral. Mis mulle kõige rohkem meeldis oli kaasasolev löökpadja lisakate. Kellel väikesed lapsed, teavad vägagi milline puhtus ja kord turvatoolis valitseb. Nii, et Joie tuleb siin vanematele vastu ja paneb kohe tagavara katte kaasa. Kui keegi soovib osta oma lapsele löökpadjaga turvatooli, siis vaadaku kindlasti Joie tooteid. Need on sama turvalised kui teised tuntud löökpadjaga turvatoolid, aga hind on vähe taskukohasem. 

Poes sain väga meeldiva teeninduse osaliseks kuigi ei plaaninud hetkel midagi osta, vaid uudistasin tooteid. Tore klienditeenindaja tuli ja näitas Joie 15-36 kg turvatooli, mida esialgu uurisin, kuid ei pidanud paljuks näidata Joie 9-36 kg turvatooli.

Beebicentrile väike palve: palun võtke müüki Joie Stages ja Every Stages turvatoolid. Need on küll turvarihmadega, aga saab kasutada pikalt seljaga sõidusuunas. Eestis on tõeline põud korralikest ja pikalt kasutatavatest seljaga sõidusuunas turvatoolidest (mis kohe rahakotti ei mõrva).2 comments:

helbeke said...

Tere,
Olen oma aastasele ja 8,5 kg tütrele otsimas turvatooli ning kaalukausile on jäänud Cybex Pallas 2-fix, CBX by Cybex Aura-fix, Joie Trancend ja tänu teie blogile ka Joie Every Stages. Kuna tundub, et teil on kogemusi viimase tooliga (Eestis seda tooli müügil ei ole ja proovida ei saa), siis ehk jagaksite infot, kui mugav on siiski last seal kuni 18 kg seljaga sõidusuunas hoida? Eriti huvitab, kui palju jalaruumi lapsele jääb, ei taha, et ta seal väga konksus oleks. Ehk oskate ka CBX Aura-fixi kohta midagi öelda, Eestis teda müügil ei ole, aga hind tunduvalt parem kui Pallasel.
Aitäh info eest!

Anonymous said...

Postitus küll paari aasta vanune, aga kust saaks näha joie turvatestide tulemusi?